VII Konferencja Finansowa 28 lutego 2018 r. Więcej
IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | O-nas | Koła regionalne i branżowe | Wielkopolskie Koło Regionalne IIA Polska

Wielkopolskie Koło Regionalne IIA Polska

Wielkopolskie Koło Regionalne IIA Polska

 

Wielkopolskie Koło Regionalne Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska z siedzibą w Poznaniu działa już od 4 lat. Spotkania organizowane są kwartalnie i mają charakter informacyjny jak również edukacyjny. W spotkaniach koła uczestniczy przeciętnie ok. 20 członków z terenu województwa. Gościliśmy prelegentów z uznanych firm: GlaxoSmithKline Pharmaceuticals, Allegro, Business Watch, Novol, a także firm doradczych: E&Y Academy of Business, Deloitte, KPMG, zaprosił nas do swej siedziby w Poznaniu Grant Thornton Frąckowiak. W spotkaniach, które mają charakter otwarty, uczestniczą zarówno członkowie, jak i sympatycy Koła oraz kandydaci na członków Instytutu. Koordynatorem Koła jest Monika Jankowska m.jankowska@iia.org.pl 


Spotkania otwarte Wielkopolskiego Koła Regionalnego

 

 

Spotkanie otwarte - 16.03.2016 r.

Już za tydzień, tj. 16 marca 2016 roku (środa), o godzinie 16:30, w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, w sali 107, odbędzie się spotkanie otwarte Wielkopolskiego Koła IIA Polska.
Temat spotkania: Rozważania na temat oceny systemu kontroli zarządczej przy realizacji zadań audytowych.

Podejmiemy ponadto dyskusję dot. monitorowania zaleceń i czynności sprawdzających w celu wypracowania wspólnych rozwiązań.

Prowadzącą spotkanie będzie Barbara Szelag, Audytor wewnętrzny Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu, wykładowca uniwersytecki.
Serdecznie zapraszam!

Pozdrawiam,

Monika Jankowska

Koordynator Wielkopolskiego Koła IIA Polska

Tel. 501 00 56 88

 

Nazwa użytkownika

Spotkania Pokaż wszystkie