VII Konferencja Finansowa 28 lutego 2018 r. Więcej
IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Czlonkostwo | Księgarnia | Raport - Internal Audit as Trusted Cyber Adviser

Raport - Internal Audit as Trusted Cyber Adviser

Raport - Internal Audit as Trusted Cyber Adviser

 

Nowe wydanie raportu „Internal Audit as Trusted Cyber Adviser” (“Audyt Wewnętrzny jako zaufany doradca ds. cyber zagadnień.”) dostarcza wglądu na temat ważnych cyber zagadnień oraz jak zarządzający audytem wewnętrznym (CAE) może w organizacji pozycjonować audyt wewnętrzny jako zaufanego doradcę ds. cyber zagadnień.

Ponieważ posiadanie przez jedną osobę pełniej wiedzy na temat tak złożony i często zmieniający się jak cyberbezpieczeństwo byłoby niepraktyczne, stało się niezbędne aby zarządzający audytem wewnętrznym (CAE) lub kierownik audytu wewnętrznego mieli wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa. Niniejsze wydanie raportu pokazuje jak zaangażowanie zespołu, wsparcie z góry, zwiększona wiedza i świadomość dotycząca cyberbezpieczeństwa oraz skoncentrowanie się na prężnie rozwijających się cyberzagadnieniach może pomóc zarządzającemu audytem wewnętrznym (CAE) w pozycjonowaniu audytu wewnętrznego jako zaufanego doradcę ds. cyber zagadnień w organizacji.

Dzięki raportowi “Audyt Wewnętrzny jako zaufany doradca ds. cyber zagadnień.” mamy nadzieję podnieść wartość członkostwa w IIA Polska oraz zachęcić członków do dzielenia się informacjami z interesariuszami oraz środowiskiem lokalnym, co pomoże wzmocnić globalny profil naszego zawodu.

Zachęcamy do pobrania publikacji (w jęz. angielskim).

Dostępny tylko dla członków IIA po zalogowaniu się.

Nazwa użytkownika