VII Konferencja Finansowa 28 lutego 2018 r. Więcej
IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Certyfikacja | Komunikaty | WAŻNE – nowy sposób logowania się do systemu CCMS – logowanie jednym hasłem (Single Sign On – SSO)

WAŻNE – nowy sposób logowania się do systemu CCMS – logowanie jednym hasłem (Single Sign On – SSO)

WAŻNE – nowy sposób logowania się do systemu CCMS – logowanie jednym hasłem (Single Sign On – SSO)

12.05.2015
 

Czym jest SSO?

IIA Global z przyjemnością przedstawia nową technologię, która umożliwi, osobom korzystającym z systemu CCMS, łatwiejsze logowanie. System SSO ujednolici logowanie do systemu CCMS oraz do strony głównej IIA Global. Oznacza to, że osoby korzystające z CCMS i strony IIA Global będą miały już tylko jeden zestaw danych do logowania – tj. jeden login i jedno hasło do obu systemów.

Dla kogo jest to ważne?

Dla osób, które korzystają z systemu CCMS. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją IIA Website Activation and Password Reset Instruction document objaśniającą sposób aktywowania lub zmiany hasła do strony IIA Global.

Jak się przygotować do zmiany?

Najpóźniej do 15 maja br. należy wejść na stronę IIA global website I postępować zgodnie z Instrukcją Aktywowania lub Zmiany hasła, wspomnianą wyżej. Jeżeli wszystko zadziałało poprawnie i bez problemu można zalogować się na stronę IIA Global, od tej pory można korzystać już z SSO.

W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy zapoznać się z Często Zadawanymi Pytaniami (Frequently Asked Questions ) lub skontaktować się bezpośrednio z IIA Global Customer Relations: customerrelations@theiia.org .

Nazwa użytkownika