VII Konferencja Finansowa 28 lutego 2018 r. Więcej
IIA Polska jest członkiem The Institute of Internal Auditors
IIA | Aktualnosci | Konferencja Finansowa już 28 lutego. Zapisz się, przyjdź i wygraj !

Konferencja Finansowa już 28 lutego. Zapisz się, przyjdź i wygraj !

Konferencja Finansowa już 28 lutego. Zapisz się, przyjdź i wygraj !

11.01.2018

Doroczna Konferencja IIA Polska dla Sektora Finansowego już 28 lutego 2018 r. Bądź razem z nami podczas tego prestiżowego, kameralnego wydarzenia! Wśród uczestników Konferencji Finansowej rozdamy 3 bardzo interesujące nagrody!

Szczegóły promocji w załączonym Regulaminie lub na stronie Konferencji Link

Miejsce konferencji: hotel Marriott w Warszawie

Zaczniemy od kilku liter alfabetu… AML, – kto pierze pieniądze? D –rekomendacja KNF w porównaniu, z RODO; H, – czyli co nowego dla banków w kolejnej rekomendacji KNF. Mało? To może porozmawiamy o pełnomocnikach i jak ich pracę widzi audytor? Do tego kilka zdań o podatkach, tj. dokumentowanie transakcji z podmiotami powiązanymi i jeszcze jak audyt patrzy na wykonywanie obowiązków i dzielenie się informacjami z innymi państwami. Wciąż mało? Dobrze, to stawiamy nowe wyzwania przed aktuariuszami.

No ale przecież nie samą pracą audytor żyje. Aby pomóc w pracy audytora przedstawimy jeszcze narzędzia coachingowe w audycie. W końcu audytor też człowiek.

Serdecznie zapraszamy na siódmą już konferencję dla Sektora Finansowego, gdzie prelegentami i panelistami będą eksperci, dyrektorzy audytu z wiodących instytucji finansowych w kraju; oraz wybitni specjaliści spoza audytu.

Mamy nadzieję, że tematyka konferencji znajdzie zainteresowanie wśród audytorów sektora finansowego – bankowców, ubezpieczycieli, pracowników instytucji finansowych, jak również kontrolerów i wszystkich, którym bliski jest temat audytu i jego funkcji w organizacji.

Konferencja będzie kolejną okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia i poszerzenia wiedzy oraz nawiązania kontaktów z innymi audytorami.

Zapraszamy

Na zgłoszenia czekamy do 16 lutego!

Strona konferencji Link

Regulamin promocji KF

Pobierz Zobacz

Nazwa użytkownika